طراحی وب سایت و سئو حرفه ای-مشاور و مجری بازاریابی اینترنتی و وب برندینگ-طراحی وب سایت-سئو وب سایت-بازاریابی اینترنتی-09158983103

فروش محصولات خود را به ما بسپارید!

یکی از برنامه های فناوری اطلاعات آریا سامانه در حوزه اجرای بازاریابی آنلاین، پیاده سازی قرارداد همکاری در فروش است.
بنا به دلایل متعددی از جمله پیشنهادات مدیران شرکت های طرف قرارداد، مدیریت شرکت آریا سامانه تصمیم گرفت تا مدل قرارداد همکاری در فروش را اجرا کند.

لازم به ذکر است قرارداد همکاری در فروش فقط ویژه کسب و کارهای محدودی است که مورد تایید مدیران مجموعه آریا سامانه قرار بگیرند.

دلیل محدودیت در تعداد قرارداد همکاری در فروش فقط این است که پیاده سازی این قرارداد مستلزم صرف وقت و انرژی بسیار بالایی می باشد و فناوری اطلاعات آریا سامانه قصد دارد تمامی تعهداتش را به نحو احسن اجرا کند.

در این قرارداد تمامی فعالیت های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی از پایه توسط آریا سامانه برنامه ریزی می شود و توسط کارشناسان آریا سامانه اجرا می گردد. هزینه مشاوره، برنامه ریزی، اجرا، طراحی وب سایت ها، طراحی بنرها، سئو وب سایت (on page) و …. از کارفرما دریافت نمی شود و فقط کارفرما می بایست ماهیانه مبلغی که مورد توافق طرفین است را بابت تبلیغات به آریا سامانه پرداخت کند.

در اینجا حق الزحمه آریا سامانه صرفا درصدی از فروش اینترنتی شرکت کارفرما می باشد و مسلما تمام سعی ما این است تا بتوانیم با یک هم افزایی از توان بازاریابی آنلاین خود خرج کرده تا فروش و اعتبار شرکت کارفرما را افزایش دهیم.